Kırmızı Oda 13.Bölüm 2. Fragmanı

REKLAMLAR

Kırmızı Oda 13.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TV8 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kırmızı Oda dizisinin yeni bölümü 27 Kasım Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Binnur Kaya ve Tülin Özen gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kırmızı Oda bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/s2kmw

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Ve Kırmızı Oda’nın kapıları açılıyor. “Ben dinlemeye hazırım. Peki, siz anlatmaya hazır mısınız?”

Hayatta yaşanan gerçek hikayelerden esinlenerek TV8 ekranlarında yayınlanacak olan “Kırmızı Oda” dizisinde, psikiyatri kliniğinde doktorların ve onlara başvuran hastaların hayatları hikayeleştirilecek. “Kırmızı Oda”da her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak. Hastalar o güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken; izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler bulacak!

3 Yorum Var

 1. Sema

  28 Kasım 2020 - 15:59

  Alya gitti. Bakalım ilgimi çekecek bir hikaye daha gelecek mi.

 2. inci

  27 Kasım 2020 - 08:59

  Seni özliyecegiz Alya…

 3. Sema

  26 Kasım 2020 - 23:02

  Alya yı biz de göreydik. Yarını beklicez.

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.